Nakładki silikonowe na sutki

nakladki-silikonowe-na-sutki

Coraz więcej kobiet nie używa biustonosza na co dzień. Z różnych powodów: dla wygody, bo chcą czuć się swobodnie czy też dla zdrowia. Część kobiet twierdzi, że staniki są niewygodne, uciskają piersi, podrażniają skórę i zwyczajnie chciałaby ich nie nosić. Jedyną przeszkodą są dla nich wyraźnie widoczne pod strojem sutki. Jednak istnieje idealne rozwiązanie tego problemu – naklejki lub nakładki na sutki.

Rodzaje nakładek na sutki

Na rynku dostępne bardzo wygodne, samoprzylepne nakładki silikonowe na sutki z Gorteks oraz wykonane z jedwabiu. Mają też różne kształty: od prostych, geometrycznych wzorów, do eleganckich, prostych kwiatów. Naklejone na piersi idealnie ukrywają sutki i chronią je przed podrażnieniami czy otarciami. Niewątpliwa zaleta jest to, że są praktycznie niewidoczne pod ubraniem – nikt nie zauważy, że je nosisz. Materiał, z którego zostały wykonane zapewnia komfort noszenia przez długi czas.

Dla kogo nakładki silikonowe na sutki

Silikonowe nakładki na sutki stworzone są dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się swobodnie i komfortowo również bez biustonosza. Idealnie nadają się do strojów wieczorowych – na przykład mocno wyciętych sukienek, pod które nie nosi się stanika. Każda kobieta może poczuć się wygodnie i komfortowo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bielizna i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *