Pamiętne wieczory panieńskie

O wieczorach panieńskich krążą legendy. Przynajmniej w części z nich kryje się ziarenko prawdy. Fakt jest taki, że z pewnością jest to okazja do świetnej zabawy i nieco bardziej swobodnego zachowania.

Prezenty na wieczór panieński

Przyjęło się, że z okazji wieczoru panieńskiego panna młoda otrzymuje od zaproszonych przyjaciółek podarunki. Niektóre z nich są śmieszne, inne pikantne, inne z kolei praktyczne. Bielizna na prezent jest zawsze dobrym pomysłem, o ile towarzyszki panny młodej znają jej wymiary. W przeciwnym razie może lepiej zaproponować bon na bieliznę na prezent.

Prezenty na wieczór panieński mogą być kupowane indywidualnie lub grupowo – w postaci większego podarku.

Gdzie na wieczór panieński?

Inwencja i kreatywność dziewcząt nie znają żadnych granic. Narzeczona i jej koleżanki mogą spędzić szaloną noc na zabawie w różnych klubach. Inne z nich, bardziej spokojne, mogą zdecydować się na spędzenie czasu w SPA lub u kosmetyczki. Ważne jest, by charakter wieczoru panieńskiego w pełni odpowiadał pannie młodej. W końcu to ona jest bohaterką wieczoru i to jej samopoczucie i komfort są na pierwszym miejscu.

Warto pamiętać, że wieczór panieński nie jest wcale okazją do popuszczenia wszystkich hamulców. Zabawa ma sens wtedy, kiedy jest mądra i z głową.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bielizna, Pomysły i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *